O NAS

Projekty płotów i ogrodzeń do domów, zabudowań dla firm i osób prywatnych. Wstawianie balustrad balkonowych, tarasowych, schodowych.

PROSET - Automatyczne bramy wjazdowe, Ogrodzenia działek, Instalacja balustrad.

Firma Proset zajmuje się projektowaniem, wykonywaniem, montażem ogrodzeń i płotów siatkowych, systemowych, palisadowych, kutych, metalowych, stalowych, automatycznych bram wjazdowych i wyjazdowych na posesje.

Ogrodzenia i płoty

Stawianie płotów różnego rodzaju, wykonywanie projektów ogrodzeń działek i terenów prywatnych.

Bramy wjazdowe

Dopasowanie i wstawianie bram wjazdowych, wyjazdowych pod domami, na działkach i posiadłościach.

Balustrady

Montowanie nowyczesnych balustrad stalowych, metalowych, kutych, inox, różnego rodzaju.

Ogrodzenia

W naszej ofercie znajduje się pełen serwis związany z ogrodzeniami panelowymi, ogrodzeniami palisadowymi, ogrodzeniami systemowymi, płotami siatkowymi, furtkami siatkowymi – metalowymi, kutymi, ze stali nierdzewnej, inox.

Zamawianie u nas realizacji projektu to pewność najwyższej jakośći materiałów, najlepszego spasowania wszystkich elementów, wieloletniości i nowoczesnego, ponadczasowego wyglądu. Specjalnie dla naszych klientów stworzyliśmy szereg gotowych stylów i materiałów, gotowych do motażu.

Wszystkie nasze produkty objęte są przez nas gwarancją jakości.

Bramy wjazdowe

Wykonujemy instalacje, wstawiania, a także demontaże bram wjazdowych przesuwnych, bram wjazdowych uchylnych, otwieranych, bram rozwieranych, jak i automatykę do bram samootwieralnych.

Bramy wjazdowe instalowane przez nas wytrzymają każde warunki atmosferyczne. Konstrukcje używane przez naszą firmę podczas wykonywania zleceń, zostały stworzone z najtrwalszych materiałów stosowanych do budowy bram i ogrodzeń do posiadłości.

Posiadamy także projekty gotowych bram wjazdowych. Są to skompletowane systemy czekające tylko na instalację.

Balustrady

Wstawiamy nowoczense balustrady balkonowe, balustrady tarasowe, balustrady schodowe, metalowe, szklane, inox, ze stali nierdzewnej, stalowe i  kute.

Oprócz instalacji bram wjazdowych i ogrodzeń na posesjach nasza firma wykonuje również projekty i montaże balustrad na tarasach, balkonach i w domach. Dzięki doświadczeniu zebranemu przez nasz zespół możemy zapewnić, że wszelkie roboty związane z montażem i demontażem balustrad i barierek przebiegną dokładnie po Państwa myśli.

Zajmujemy się również wstawianiem barierek.

Proces wykonywania projektów

01.

Rozmowa wstępna

Ustalenie czego oczekuje klient, przedstawienie przez niego pomysłu na swój projekt.

02.

Pomiary

Wykonywanie pomiarów na obszarze pracy. Wycena i przygotowanie  potrzebnych materiałów.

03.

Montaż i Instalacja

Realizacja projektu przez nasz zespół fachowców od montażu i instalacji ogrodzeń i bram wjazdowych.

04.

Inspekcja po pracy

Dokładne sprawdzenie gotowego projektu pod względem spasowania i poprawności funkcjonowania.

Zamów wykonanie

W celu zamówienia wykonania projektu przez naszą firmę prosimy o skontaktowanie się z nami jedną z wybranych dróg komunikacji zamieszczonych na naszej stronie kontaktowej.

Pragniemy również oznajmić, iż ze względu na różne obszary pracy, wymiary ogrodzeń i bram, każde zlecenie wyceniane jest osobno, dlatego dwa projekty tego samego typu ogrodzenia mogą ostatecznie wynieść inne koszty.