OGRODZENIA KLINKIEROWE

Projekty płotów i ogrodzeń do domów, zabudowań dla firm i osób prywatnych. Wstawianie balustrad balkonowych, tarasowych, schodowych.

PROSET - Ogrodzenia klinkierowe

Projekty, budowa, instalacje, gotowe style ogrodzeń klinkierowych.

Ogrodzenia Klinkierowe

Ogrodzenia klinkierowe imitują wyglądem cegłę klinkierową. Systemy ogrodzenia wykonane są z gotowych elementów, które nie wymagają spoinowania oraz klejenia. Ogrodzenia tego typu są doskonałą alternatywą dla drogich ceglanych ogrodzeń, a elegancki wygląd w 100% dorównuje tradycyjnym ogrodzeniom klinkierowym.

Ogrodzenia z gotowych elementów przypominających klinkier są o wiele tańsze w konstrukcji od tradycyjnych ogrodzeń klinkierowych. Dzięki dbałości o detale, przygotowane przez nas ogrodzenia w pełni oddają charakter prawdziwych ogrodzeń klinkierowych w przystępnych cenach.

Dodatkowym atutem z prefabrykantów jest możliwość dowolnego cięcia i modyfikowania elementów, co dobrze sprawdza się przy działkach o nieregularnym kształcie. Ogrodzenia klinkierowe doskonale komponują się z przęsłami metalowymi, również dostępnymi w naszej ofercie.

Cechy ogrodzenia

Oto kilka przykładowych projektów ogrodzeń modułowych wykonanych przez naszą firmę.

Wymiary elementów

Proset Ogrodzenia Bramy wjazdowe metalowe aluminiowe przęsła drewniane automatyczne bramy wjazdowe ogrodzenia palisadowe panele 2D 3D Wrocław Katowice Bydgoszcz Toruń Gdańsk Radom
Element słupka CA1
Wymiary: dł: 0,36 x szer. 0,36 x wys. 1,60 [m]

Proset ogrodzenia projekty budowa nowoczesnych ogrodzeń metalowych stalowych inox aluminiowych Warszawa Gdańsk Poznań Bydgoszcz
Element podmurówki CA2
Wymiary: dł. 2,10 x szer. 0,20 x wys. 0,32 [m]
Wymiary: dł. 2,73 x szer. 0,20 x wys. 0,32 [m]

Galeria

Oto kilka przykładowych projektów ogrodzeń modułowych wykonanych przez naszą firmę.

Dostępne kolory

Zamów wykonanie

W celu zamówienia wykonania projektu przez naszą firmę prosimy o skontaktowanie się z nami jedną z wybranych dróg komunikacji zamieszczonych na naszej stronie kontaktowej.

Pragniemy również oznajmić, iż ze względu na różne obszary pracy, wymiary ogrodzeń i bram, każde zlecenie wyceniane jest osobno, dlatego dwa projekty tego samego typu ogrodzenia mogą ostatecznie wynieść inne koszty.

Galeria

Oto kilka przykładowych projektów ogrodzeń modułowych wykonanych przez naszą firmę.